Ostatnie realizacje

Tu jesteś

Start > Ogrody > Projekty
Projekty

Projekty ogrodów.

Wizytówką każdego domu jest jego ogród, tworzący niepowtarzalny klimat miejsca, w którym spędzamy znaczną część życia. Każdy z naszych ogrodów jest traktowany bardzo indywidualnie, dokładamy szczególnej staranności aby urealnić wizje i marzenia domowników.

Projektowanie ogrodu

Projektowanie ogrodu zaczynamy od szczegółowej rozmowy z przyszłymi użytkownikami ogrodu. Staramy w ten sposób ustalić czy Państwa ogród ma być miejscem relaksu i odpoczynku czy wizytówką dla gości oraz stanowić piękny widok? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym lub słonecznym zakątkiem gdzie można przesiadywać, opalać się lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci?
Łączymy profesjonalizm wykonywanych usług z dbałością o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Projektowanie zielonych przestrzeni jest naszą pasją, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi.

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów wykonujemy tradycyjnie i komputerowo włącznie z komputerowymi wizualizacjami, od małych ogródków przydomowych po duże obszary zielone dla firm i osiedli mieszkaniowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej specjalnej galerii prezentującej projekty koncepcyjne ogrodów przydomowych. Jest to stale powiększający się zbiór.